Nowy sklep internetowy!

//Nowy sklep internetowy!

Nowy sklep internetowy!

https://www.ogrodekdziadunia.pl/sklep/

Kochamy naszych Klientów!! ?
Dla Was zmieniamy dziś nasz sklep internetowy. Pracowaliśmy nad tym już od kilku miesięcy, tylko po to, by zakupy w Ogródku Dziadunia były bardzo, ale to bardzo przyjemne. ?

Startujemy w odświeżonej formie już dziś i chcemy świętować wspólnie z Wami.?? Z tej okazji już teraz otrzymujesz wyjątkowy prezent ? – niezwykle aromatyczne Cytrynki z anyżem. Odbierz swój prezent ?składając dowolne zamówienie – Cytrynki dodamy oczywiście gratis!

                    

Świętowanie potrwa cały tydzień, aż do niedzieli 15.10.17!!  Cytrynek mamy sporo, ale… lepiej nie czekać na ostatni słoiczek!!

Pomyśleliśmy też o naszych Przyjaciołach, którzy czytają nasz newsletter ? Szczególnie dla Was mamy zupełnie szalony rabat aż 20% i to niezależnie od wielkości zamówienia!!
Dziękujemy, że jesteście z nami!!
Odbierz newsletter już w najbliższy poniedziałek!

Przez |2018-02-02T11:00:53+00:007 października 2017|Aktualności|0 komentarzy

About the Author:

Jestem mamą, żoną, córką i życiową buntowniczką. Nie zgadzam się na bylejakość, wolę wysiłek nad tym, co wartościowe. Lubię szukać mostów między tradycją i nowoczesnością. Potrzebuje wyzwań i ciągłego rozwoju, a szczerości - jak ryba wody. Kocham moją Rodzinę ponad wszystko i kocham dobre jedzenie, a to, co robię pozwala mi połączyć moje miłości.

Zostaw komentarz